Reference

vozicek1Antonie a Bořek Tvrdíkovi:
Jestli váháte, zda si polohovací postel objednat, můžeme tyto stránky jen doporučit! Pracovníci byli velmi ochotní, dodání rychlé a dokonce k nám přijeli a postel smontovali. Opravdu jsme nenašli žádné zápory v celém procesu a až bude potřebovat polohovací postel další člen rodiny, zakoupíme zase odsud.

 

vozicek2Naděžda Ludkovská:
Chci moc poděkovat za mojí maminku celé společnosti za velmi rychlé a vstřícné jednání. Pán, se kterým jsem jednala, mi pomohl vybrat polohovací postel, podle našich požadavků a i když jsem byla trochu skeptická ohledně nákupu přes internet, teď jsem velmi spokojena.

 

vozicek3Klára Vrutmanová:
Když tatínek ulehl, potřebovala jsem rychle pro něj zakoupit polohovací postel. Při projití řady webů zabývající se tímto sortimentem, v poměru cena – kvalita mi elektrickepostele.cz vyšel nejlépe. Jako další plus bych dodala přátelský přístup, rychlost dodání a zajištěnou dopravu i montáž polohovací postele.

 

 
 • Zdravotní postel Thuasne
  Polohovací zdravotní lůžko Thuasne je určené pro lidi s omezenou pohyblivostí. Polohovací rošt, ale i výška postele jsou snadno nastavitelné pomocí elektrického ovladače a zajišťují tak maximální pohodlí ležícího. Pro usnadnění každodenních činností je...
  Dostupnost:Skladem
  Kód:58
  Značka:Wissner Bosserhoff
  Záruka:1 rok
  Postel Thuasne
  19 500 Kč (–15 %)
  16 500 Kč
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zde najdete Podmínky OOÚ.